Bałtyckie Targi Militarne BALT MILITARY EXPO 2018 – Już za nami…

Targi odbyły się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Bałtyckie Targi Militarne realizowane są w ścisłej współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej, Inspektoratem Marynarki Wojennej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Centrum Operacji Morskich – Dowództwem Komponentu Morskiego Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Koncentrują się na tematyce bezpieczeństwa morskiego, systemach obronnych oraz ratownictwa na morzu i lądzie. Wystawa Dedykowana jest Marynarce Wojennej RP, jednostkom specjalnym, żandarmerii wojskowej i służbom zabezpieczenia logistycznego Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Służbie Celnej i Służbie Więziennej.

Targom BALT-MILITARY-EXPO towarzyszą konferencje i wystawy: VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna NATCON „Technologie morskie dla obronności i bezpieczeństwa”. Celem konferencji jest budowa platformy wymiany wiedzy między przyszłymi użytkownikami, przemysłem i instytucjami naukowo-badawczymi krajów nadbałtyckich, priorytetową tematyką: rozwiązania z obszaru wojskowej techniki morskiej oraz bezpieczeństwa na morzu i wybrzeżu w portach i obiektach infrastruktury krytycznej, a także w zakresie ratownictwa morskiego.

W bieżącej edycji jak i w latach ubiegłych czynny udział wzięli przedstawiciele naszej spółki mając na celu promocję oferty produktowej skierowanej bezpośrednio do odbiorców sektora obronnego oraz branży zbrojeniowej.