Kontakt

BIURO ZARZĄDU I ZAKŁAD PRODUKCYJNY

ul. Górnicza 33
PL 43-173 Łaziska Górne
Telefon: +48 32 324 23 24, +48 32 326-28-78
Fax: +48 32 324 23 39, +48 32 326 28 79
e-mail: biuro@martechplus.pl

 

DANE DO FAKTUR

P.P.H.U. Martech-Plus Marcin Mistarz Sp. J.
ul. Międzyblokowa 12a/5
PL 41-706 Ruda Śląska
NIP: 641-19-14-696

WŁAŚCICIEL

Marcin Mistarz

m.mistarz@martechplus.pl

KONTAKTY

Sekretariat

Karolina Majowska

Telefon:
+48 32 324 23 24
+48 32 326 28 78

Fax:
+48 32 324 23 39
+48 32 326 28 79

sekretariat@martechplus.pl

Dział marketingu

 

Telefon:
+48 32 324 23 15
+48 32 326 28 15

marketing@martechplus.pl

Dział handlowy

Jakub Dębowski
Dyrektor ds. handlowych

Komórka:
+48 517 15 93 21

j.debowski@martechplus.pl

Marta Pozorska
Specjalista ds. przetargów

Telefon:
+48 32 324 23 22

marta.pozorska@martechplus.pl

Dział konstrukcyjny

Rafał Czardybon
Kierownik działu konstrukcyjnego

Telefon:
+48 32 324 23 09

r.czardybon@martechplus.pl

Piotr Czardybon
Konstruktor

Telefon:
+48 32 324 23 09

p.czardybon@martechplus.pl

Dział Oświetlenia i Wykonawstwa Inwestycji

Telefon:
+48 32 324 23 11
+48 32 326 28 11

lampy@martechplus.pl

Joanna Kołodziej
Menadżer ds. sprzedaży

Telefon:
+48 32 324 23 11
+48 32 326 28 11

j.kolodziej@martechplus.pl

Łukasz Radomski
Menadżer ds. sprzedaży

Telefon:
+48 32 324 23 31

l.radomski@martechplus.pl

Stacje Transformatorowe

Telefon:
+48 32 324 23 33

trafo@martechplus.pl

Janusz Lorens
Menadżer ds. sprzedaży

Telefon:
+48 32 324 23 13
+48 32 326 28 13

j.lorens@martechplus.pl

Czesław Lasek
Menadżer ds. sprzedaży

Telefon:
+48 32 324 23 23

c.lasek@martechplus.pl

Dział handlu zagranicznego

Adam Rycerski
Dyrektor ds. handlu zagranicznego

Komórka:
+48 796 88 87 98

a.rycerski@martechplus.pl

Ewelina Mrukwa
Z-ca Dyrektora ds. handlu zagranicznego

Telefon:
+48 32 324 23 27

e.mrukwa@martechplus.pl

Yuriy Melnykov
Główny technolog

Telefon:
+48 32 324 23 25

y.melnikow@martechplus.pl

Wydział Techniczny

Mariusz Porwolik
Dyrektor ds. technicznych

Telefon:
+48 733 739 400
+48 32 324 23 20

m.porwolik@martechplus.pl

Serwis Stacji Transformatorowych 24H

Komórka:
+48 501 34 63 03
+48 603 37 61 10

serwis@martechplus.pl

Krzysztof Janota
Kierownik działu zaopatrzenia i logistyki

Telefon:
+48 32 324 23 33
+48 32 326 28 73

k.janota@martechplus.pl

Sebastian Olejnik
Kierownik działu produkcji aparatury elektrycznej przeciwwybuchowej i oświetlenia

Telefon:
+48 32 324 23 12
+48 32 326 28 12

s.olejnik@martechplus.pl

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright © 2018 MARTECH PLUS. All rights reserved. Webpage created by GMT Grzegorz Mrukwa.
pl_PLPolski
en_USEnglish pl_PLPolski