O firmie

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych firm w branży elektroenergetycznej w Polsce. Dwoma głównymi obszarami naszej działalności są produkcja i remonty ognioszczelnych stacji transformatorowych dla przemysłu górniczego oraz produkcja i sprzedaż systemów oświetleniowych.

Dzięki trzydziestoletniej obecności na rynku polskim i zagranicznych zdobyliśmy doświadczenie, które wespół z wnikliwą analizą najlepszych rozwiązań obecnych na rynkach pozwala nam skutecznie realizować politykę jakości potwierdzoną przez międzynarodowe certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001

Nasze doświadczenie i podejście do klienta pozwoliły uzyskać nam pozycję znaczącego partnera wielu kopalń i zakładów związanych z przemysłem górniczym i jego zapleczem, wielu zakładów z innych gałęzi gospodarki. Nie ograniczamy swoich kontaktów handlowych z klientami wyłącznie do czynności związanych z samą sprzedażą, lecz związki handlowe poszerzamy o opiekę gwarancyjną i usługi pogwarancyjne. Oferujemy świadczenie usług związanych z utrzymaniem ruchu i eksploatacją urządzeń energetycznych i instalacji elektrycznych.

Sumienne wywiązywanie się z powierzonych działań i zadań pozwoliło na podpisanie z wieloma naszymi kontrahentami długoterminowych, wieloletnich umów handlowych partnerskich i przedstawicielskich.

Umowy takie gwarantują naszym kontrahentom i nam pewność działania, terminowość realizacji wszelkich zamówień i szybkie reagowanie na wzajemne potrzeby. Przyjęta strategia dywersyfikacji firmy gwarantuje dynamikę rozwoju firmy i błyskawiczne reagowanie na zmiany koniunkturalne poszczególnych sektorów rynku.

Możemy poszczycić się wieloletnią współpracą z wieloma renomowanymi firmami oraz kopalniami.

Marcin Mistarz

Właściciel

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright © 2018 MARTECH PLUS. All rights reserved. Webpage created by GMT Grzegorz Mrukwa.