Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego
i Hutniczego, które odbyły się w Katowicach się w dniach 29 sierpnia – 01 września 2017 roku już za nami.

Oferta promowana na targach obejmowała kompleksowe usługi dla górnictwa, które prezentowało ponad 300 wystawców z branży. Targom towarzyszyły międzynarodowe konferencje i sympozja, w których uczestniczyli przedstawiciele Komisji Europejskiej, polskiego rządu, Międzynarodowej Agencji Energii, Światowego Kongresu Górniczego
i europejskiej nauki.

GRUPA MARTECH zaprezentowała swoją bogatą ofertą pod hasłem WSPÓLNE DOŚWIADCZENIE PROCENTUJE JAKOŚCIĄ, które idealnie odzwierciedla nasze doświadczenie, wiedzę, profesjonalną znajomość potrzeb i oczekiwań branży górniczej.

Podczas tegorocznej edycji P.P.H.U. MARTECH-PLUS Marcin Mistarz Sp. J. wraz z firmą NVP NKEMZ z Ukrainy, podpisała umowę współpracy na kooperację i dystrybucję ogólnoprzemysłowych silników elektrycznych o mocy od 1,1 do 315 kW.

Najbliższa edycja targów za dwa lata, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach Górnictwa 2017. Zawsze traktujemy bezpośrednie spotkanie z klientem jako podstawowy element budowy naszej strategii rozwoju. Wymiana doświadczeń z użytkownikami  naszych produktów oraz badanie oczekiwań klientów są źródłem wiedzy naszego działu konstrukcyjnego.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.