Serwisant sieci, urządzeń i maszyn elektrycznych

Rosnące zainteresowanie ofertą PPHU MARTECH-PLUS oraz dbałość o klienta wymaga wzmocnienia naszego Centrum Serwisowego dlatego zapraszamy do przyjęcia propozycji zatrudnienia pracownikom w zawodach: elektryk, automatyk, elektronik.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i remont sieci oraz urządzeń elektrycznych SN i nN,
  • Utrzymanie ruchu sieci SN i nN oraz urządzeń i maszyn elektrycznych,
  • Prace rozruchowo-pomiarowe,
  • Praca w zespole monterskim w warunkach warsztatowych i w terenie,
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie  techniczne (mile widziane wykształcenie średnie elektryczne lub pochodne)
  • Minimum 1 rok doświadczenia jako elektromonter ( lub podobne)
  • Uprawnienia do 1kV lub/i powyżej  do 1kV w zakresie ekspoatacji, kontrolno-pomiarowe będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej szczególnie schematôw elektrycznych
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Zdolność zdrowotna do pracy w warunkach warsztatowych oraz pz.
  • Zdolność do pracy na wysokości jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, możliwość pracy według indywidualnych warunków pracy i płacy,
  • Program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (profesjonalne szkolenia)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule na adres firmy w Łaziskach Górnych (43-173), ul. Górnicza 33 lub na adres e-mail: rekrutacja@martechplus.pl .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright © 2018 MARTECH PLUS. All rights reserved. Webpage created by GMT Grzegorz Mrukwa.