Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach od 26 lat jest wizytówką polskiej branży zbrojeniowej i najlepszym sposobem promocji firm. Jest także miejscem prezentacji nowości sektora obronnego z całego świata.

W tym roku MSPO odbyło się w dniach od 4 do 7 września, natomiast od 8 do 9 września towarzyszyły mu Dni Otwarte, podczas których można było zobaczyć między innymi Wystawę Sił Zbrojnych RP. Oba wydarzenia spoił jubileusz 100-lecia Niepodległości Państwa Polskiego. Honorowy Patronat nad 26. Międzynarodowym Salonem Przemysłu Obronnego w Kielcach w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości objął  Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda. Warto przypomnieć, że od lat podczas uroczystej gali wręczana jest Nagroda Prezydenta dla produktu najlepiej służącego podniesieniu poziomu bezpieczeństwa żołnierzy Sił Zbrojnych RP oraz Wyróżnienie Ministra Obrony Narodowej. Partnerem strategicznym MSPO 2018, po raz kolejny została Polska Grupa Zbrojeniowa.

Nasza spółka podczas XXVI edycji MSPO prezentowała swoją bogatą ofertę pod kątem możliwości dostarczania do polskiej armii pasów gąsienicowych przeznaczonych do wozów
o przeznaczeniu specjalnym, w tym czołgów i wozów zabezpieczenia technicznego. Kolejna edycja targów już za rok na które już dziś serdecznie zapraszamy.