KONKURS

"Pracodawca-Organizator Pracy Bezpiecznej"

 listopad 2017

Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach przyznał naszej firmie
PPHU MARTECH-PLUS Marcin Mistarz Sp. J.
III miejsce w konkursie Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej
 w kategorii zakład pracy do 50 zatrudnionych pracowników
 .

 

 

 Zostaliśmy sponsorem i zgłosiliśmy swój udział w Zlocie

 

 

 z naszym produktem specjalnym 

 

 

 

   

   

25. Jubileuszowa Edycja MSPO Kielce 2017

05.09.2017-08.09.2017r. Kielce  

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to najważniejsze wydarzenie branży zbrojeniowej w Europie i trzecie co do wielkości po Paryżu i Londynie na Starym Kontynencie. Jest to jedyna impreza tego sektora w Polsce, która co roku przyciąga do Kielc kilkanaście tysięcy gości z całego świata. W tym roku prezentowaliśmy nasze możliwości  w sektorze przemysłu obronnego czyli Pasy gąsienicowe oraz Dania samopodgrzewające. Pojawiło się też nasze danie w nowej odsłonie.

Dziękujemy Wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą.

 
     
 

Targi Górnictwa 2017  28.08.2017-01.09.2017 r. Katowice  

 

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego
i Hutniczego, które odbyły się w Katowicach się w dniach 29 sierpnia – 01 września 2017 roku już za nami.

Oferta promowana na targach obejmowała kompleksowe usługi dla górnictwa, które prezentowało ponad 300 wystawców z branży. Targom towarzyszyły międzynarodowe konferencje i sympozja, w których uczestniczyli przedstawiciele Komisji Europejskiej, polskiego rządu, Międzynarodowej Agencji Energii, Światowego Kongresu Górniczego
i europejskiej nauki.

GRUPA MARTECH zaprezentowała swoją bogatą ofertą pod hasłem WSPÓLNE DOŚWIADCZENIE PROCENTUJE JAKOŚCIĄ, które idealnie odzwierciedla nasze doświadczenie, wiedzę, profesjonalną znajomość potrzeb i oczekiwań branży górniczej.

Podczas tegorocznej edycji P.P.H.U. MARTECH-PLUS Marcin Mistarz Sp. J. wraz z firmą NVP NKEMZ z Ukrainy, podpisała umowę współpracy na kooperację i dystrybucję ogólnoprzemysłowych silników elektrycznych o mocy od 1,1 do 315 kW.

Najbliższa edycja targów za dwa lata, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach Górnictwa 2017. Zawsze traktujemy bezpośrednie spotkanie z klientem jako podstawowy element budowy naszej strategii rozwoju. Wymiana doświadczeń z użytkownikami  naszych produktów oraz badanie oczekiwań klientów są źródłem wiedzy naszego działu konstrukcyjnego.  

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

 
       
   

 mm

4persons

Targi Pro Defense 2017 1-4.06.2017r.
Ostróda


 
II edycja Targów obronnych Pro Defense już za nami. Targi odbywały się pod Patronatem Honorowym Ministra Obrony Narodowej – Antoniego Macierewicza, w terminie 1-4.06.2017 roku w Ostródzie. W ciągu 4 dni targowych hale Expo Mazury odwiedziło rekordowe 40 tysięcy odwiedzających.
Zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą ponad 100 wystawców, wśród których znalazły się firmy zajmujące się zaopatrzeniem służb i instytucji strzegących bezpieczeństwa
i porządku publicznego oraz szeroko pojętej branży outdoorowej. Nie mogło zabraknąć również przedstawicieli naszej spółki. W ramach ekspozycji targowej zaprezentowaliśmy szeroką ofertę skierowaną do służb mundurowych oraz spółek ściśle współpracujących
z branżą zbrojeniową.
Następna edycja Pro Defense już za rok.
 
       
 
Targi AUTOSTRADA - POLSKA 2017
Targi AUTOSTRADA - POLSKA 2017
Targi AUTOSTRADA - POLSKA 2017 9-11.05.2017r.
Kielce


 

Targi AUTOSTRADA – POLSKA 2017 zakończone sukcesem!

„Test Konsumenta” zaprosił nas do wspólnej promocji gotowych dań samo-podgrzewających się w ramach projektu Autostrada podczas trwania Targów AUTOSTRADA, które odbyły się w Kielcach w terminie 9-11.05.2017 roku. Rozpoczynamy nowy projekt READY FOOD – READY TO GO!

Tegoroczne targi, w skład których wchodziło 5 wystaw związanych z infrastrukturą drogową – Autostrada–Polska, Maszbud, Traffic Expo, Rotra i Salon Europarking zajęły ponad 30 tysięcy metrów powierzchni. W halach wystawienniczych oraz na terenie zewnętrznym zaprezentowało się 418 firm z 20 krajów całego świata. Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się pokazy dynamiczne maszyn i pojazdów budowlanych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera www.testkonsumenta.pl

 
       
  Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH Gdańsk 2017
Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH Gdańsk 2017
Międzynarodowe Targi Techniki
i Wyposażenia Służb Policyjnych
oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa
EUROPOLTECH Gdańsk 2017

26-28.04.2017r.
Gdańsk


 

W dniach 26-28.04.2017 roku nasza spółka prezentowała swoją ofertę produktową na Międzynarodowych Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH Gdańsk 2017.
Targi cieszą się dużym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej - zarówno wśród producentów, jak też Policji i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa. Trudno się dziwić - w jednym miejscu zebrane są nowinki techniczne z zakresu podstawowego wyposażenia, uzbrojenia i techniki kryminalistycznej. Oprócz tego na miejscu odbywa się kilka międzynarodowych konferencji poświęconych między innymi funkcjonowaniu policji oraz nowoczesnym technikom kryminalistycznym.

 
       
  Targi InfoEnergia 2017
Targi InfoEnergia 2017 23-24.02.2017r.
Katowice


 

W dniach 23-24.02.2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się Targi InfoEnergia, na których nasza spółka prezentowała swoją ofertę dotyczącą odnawialnych źródeł energii oraz systemów modernizacji zasobów energetycznych.
InfoEnergia to targi i konferencje, których celem było pokazanie potencjału tkwiącego w efektywności energetycznej, a jednocześnie przybliżenie najnowszych technik oszczędzania energii i obniżania jej kosztów.
Podczas targów można było nawiązywać kontakty i zapoznać się z dostępnymi na rynku propozycjami technologii, efektywnych energetycznie produktów, urządzeń, a także nowatorskich usług do jej wykorzystania. Liczne bardzo dobrze merytorycznie przygotowane konferencje były miejscem prezentacji najnowszej, praktycznej wiedzy i rozwiązań, ale też wymiany doświadczeń między przedstawicielami branży a podmiotami i osobami odpowiedzialnymi za obszar efektywności energetycznej.

 
       
  MSPO Kielce 2016 - stoisko wystawowe
MSPO Kielce 2016 - wojsko
MSPO Kielce 2016 6-9.09.2016r.
Kielce


 

W dniach 6-9 września br. spółka P.P.H.U. MARTECH-PLUS Sp. J. prezentowała swoją bogatą ofertę podczas trwania XXIV edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Po raz kolejny impreza objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, który uświetnił swoja obecnością uroczystość wręczenia nagród. MSPO towarzyszyły XXII Międzynarodowe Targi Logistyczne LOGISTYKA. Obie imprezy odwiedziło łącznie 50 oficjalnych delegacji z 46 krajów oraz ponad 22 tys. zwiedzających. Uroczystego otwarcia targów dnia 6 września br. dokonał minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.
Głównym celem firmy była promocja dania samo- podgrzewającego się, które po raz kolejny cieszyło się wielkim zainteresowaniem. XXIV MSPO upłynął pod znakiem polskiego przemysłu obronnego. Podczas tegorocznych targów w Kielcach zaprezentowała się rekordowa liczba 614 firm z 30 krajów świata.
Tegoroczny salon przemysłu obronnego licznie odwiedzili przedstawiciele władz państwowych.
W ostatnim dniu MSPO, 9 września Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda zwiedził stoiska polskich producentów oraz Sił Zbrojnych.
Na kolejną edycję Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego zapraszamy do Kielc w dniach 5-8.09.2017.

 
       
  Zaproszenie - MSPO Kielce 2016
Świat na baczność!
MSPO Kielce 2016
6-9.09.2016r.
Kielce


 

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach ponownie stanie się centrum obronności świata. Trzecie, co do wielkości, targi militarne w Europie, to zarazem jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu obronnego w skali globalnej.
Wystawa odbędzie się w dniach 6-9 września 2016 roku na Targach Kieleckich i będzie miejscem premierowych prezentacji sprzętu wojskowego i nowoczesnych rozwiązań technicznych.
P.P.H.U. MARTECH-PLUS serdecznie zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska 16A na hali D, gdzie zaprezentuje swoją bogatą ofertę skierowaną do służb mundurowych.

 
       
  Plakat - Wojewódzkie Obchody Święta Wojska Polskiego, Tychy 2016
Wojewódzkie Obchody Święta Wojska Polskiego
24.08.2016r.
Tychy


 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na którym będzie można nabyć dania samo-podgrzewające się za pomocą bezpłomieniowego podgrzewacza. Wykorzystywana technologia pozwala na podgrzanie 400 gram konserwy w około 8 minut w każdym miejscu i w każdych warunkach bez udziału gazu czy prądu. Produkt idealnie sprawdza się w pracy, w terenie, w podróżach jak i różnego rodzaju eskapadach terenowych. Posiłek wytwarzany jest bez udziału środków spulchniających, stabilizatorów, emulgatorów i bez GMO. Produkt poddany jest procesowi sterylizacji.

Rozpoczęcie festynu: 24 sierpnia 2016 r. o godzinie 11:00 na Placu pod Żyrafą w Tychach.

Zapraszamy!

 
       
  Targi Wsparcia i Obronności „LOGIS-MIL 2016”
Targi Wsparcia i Obronności „LOGIS-MIL 2016”
28-29.06.2016r.

 

W dniach 28-29.06.2016 serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 4 w Hali „Łucznika” na obiektach Artego Arena w Bydgoszczy, podczas trwania I edycji Targów Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności.
Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem w imieniu Ministerstwa Obrony Narodowej objął Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych Pan gen. bryg. Dariusz Łukowski.

 
       
  I Targi Pro Defense 2016
I Targi Pro Defense 2016
I Targi Proobronne Pro Defense 2016
02-05.06.2016r.

 

W dniach 2-5 czerwca br. spółka P.P.H.U. MARTECH-PLUS Sp. J. wzięła czynny udział w promocji swojej oferty i produktów podczas trwania I edycji Targów Proobronnych Pro Defense. Targi zostały zorganizowane przez Expo Mazury w Ostródzie pod honorowym patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej. Głównym celem firmy była promocja dania samo podgrzewającego się, które po raz kolejny okazało się wielkim hitem targowym.
Uroczystego otwarcia targów dnia 2 czerwca br. dokonał minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.
Pro Defense to pierwsze wydarzenie o takim charakterze w Polsce, poświęcone sprawom bezpieczeństwa i obronności, ze szczególnym uwzględnieniem tworzonej Obrony Terytorialnej jako integralnej części Sił Zbrojnych RP.
Targi proobronne są skierowane do wszystkich obywateli, a zwłaszcza tych, którym kwestie bezpieczeństwa i obronności są bliskie. Głównymi adresatami wydarzenia są zatem stowarzyszenia i organizacje proobronne oraz klasy mundurowe. Pro Defense ma pokazać, jak liczne są tego typu organizacje i jak ważną rolę mogą odgrywać w systemie bezpieczeństwa państwa.
Ideą Targów oraz towarzyszącego im Kongresu Organizacji Proobronnych jest m.in. wymiana informacji i doświadczeń, a także wypracowanie skutecznego modelu funkcjonowania systemu proobronnego w obecnej sytuacji geopolitycznej.

 
       
  Gala XII Kongresu Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych
Gala XII Kongresu Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych
XII Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych 2016
30.05.2016r.

 

30 maja 2016 r. podczas uroczystej Gali XII Kongresu Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych firma P.P.H.U. MARTECH-PLUS Marcin Mistarz Sp. J. otrzymała nagrodę LIDER OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH, BIZNESOWYCH I DANYCH OSOBOWYCH.
Właściciel firmy Pan Marcin Mistarz odebrał Szablę Oficerską. Uhonorowani białą bronią zostali również:

 • kmdr Marek ANZEL – Specjalista ds. OIN
 • Tomasz BORKOWSKI – b. sekretarz Kolegium ds. Służb Specjalnych
 • płk Tadeusz BROL – Pełnomocnik ds. OIN w ERA Sp. z o.o
 • insp. Dariusz DEPTAŁA – Dyrektor Regionalny KSOIN w Warszawie
 • Beata DRZAZGA – Prezes Zarządu BETA MED
 • prof. dr hab. Jan ILCZUK – Kierownik Zakładu Elektroceramiki i Mikromechatroniki UŚ
 • płk Kazimierz ŚLUSARCZYK – Dyrektor Regionalny KSOIN w Krakowie
 • Agnieszka GOGÓL URBANEK – Wiceprezes Zarządu ATOS Sp. z o.o.
 • Aleksander ODRZYWOLSKI – Pełnomocnik ds. OIN w TAURON WYTWARZANIE S.A.

Tytuł GRAND PRIX oraz Miecz Szczerbiec otrzymał prof. dr hab. Sławomir ZALEWSKI – Prodziekan ds. naukowych WSP w Szczytnie
KSOIN przyznało również REKOMENDACJE, które otrzymali spółka P.P.H.U. MARTECH-PLUS Marcin Mistarz Sp. J. oraz Pan Maciej JĘDRZEJEWSKI.

 
       
  IV Targi Logistyki Służb Mundurowych
IV Targi Logistyki Służb Mundurowych
IV Targi Logistyki Służb Mundurowych
IV Targi Logistyki Służb Mundurowych
10-11.05.2016r.

 

W dniach 10-11.05.2016 roku odbyła się IV edycja Targów Logistyki Służb Mundurowych TLSM w Łodzi, która zgromadziła przedstawicieli niemal wszystkich służb mundurowych w Polsce. W trakcie dwóch dni Targów i Forum Logistyki Służb Mundurowych środowiska nauki, biznesu oraz formacji bezpieczeństwa i porządku publicznego w państwie poznaliśmy nowe trendy wielu branż przemysłu, a także wypracowaliśmy wspólne kierunki działania. Na tegorocznych targach nasza firma oprócz bogatej oferty z dziedziny górnictwa i energetyki po raz pierwszy zaprezentowała nowy produkt - danie samopodgrzewające się, które okazało się hitem targowym, a spółka MARTECH–PLUS Sp. J. otrzymała cenną nagrodę - Laur Innowacyjności.
IV Targi i Forum Logistyki Służb Mundurowych TLSM okazały się doskonałą formą do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wypracowania porozumień służących zarówno sektorowi publicznemu, jak i prywatnemu przy budowie nowych kanałów zbytu naszych produktów.

 
       
  Odebranie przez M.Mistarza III stopnia dyrektora górniczego
25 Jubileusz GIPH
20.01.2016r.

 

Odebranie przez Marcina Mistarza 20.01.2016r. III stopnia dyrektora górniczego.
Stopnie były wręczane przy okazji 25 Jubileuszu GIPH połączonego z Koncertem Noworocznym.

 
       
   
Realizacja projektu
„Rodzina inteligentnych ognioszczelnych stacji transformatorowych przeznaczonych do współpracy z siecią Smart Grid”
   

Umowa nr INNOTECH-K2/IN2/6/181836/NCBR/12 o wykonanie i finansowanie projektu realizowanego w ramach programu „INNOTECH” w ścieżce programowej IN-TECH pt. „Rodzina inteligentnych ognioszczelnych stacji transformatorowych przeznaczonych do współpracy z siecią Smart Grid”.

 
       
 
Szkoła Eksploatacji Podziemnej 15-19.02.2013r.
Kraków
 

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych firm w branży elektroenergetycznej w Polsce. Dwoma głównymi obszarami naszej działalności są produkcja i remonty ognioszczelnych stacji transformatorowych dla przemysłu górniczego oraz produkcja i sprzedaż systemów oświetleniowych.


20 lat temu firma zaczęła działalność jako firma handlowa, następnie rozpoczęła serwisowanie
i modernizację ognioszczelnych stacji transformatorowych.

 
Przez lata rozwoju stała się wiodącym producentem innowacyjnych urządzeń dla górnictwa oraz specjalistycznych systemów oświetleniowych dla górnictwa, przemysłu, budynków użyteczności publicznej oraz indywidualnego odbiorcy. Firma posiada certyfikaty zarządzania jakością ISO 9001, zarządzania środowiskowego ISO 14001 oraz zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy PNEN 18001.  
       
 

 

 

Sympozjum w Hotelu „Jawor” 3-4.02.2013r.
Jaworze
 
Po pierwsze Bezpieczeństwo!

Coroczne, VI już Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe organizowane przez firmy P.P.H.U. MARTECH-PLUS Marcin Mistarz Sp. J. i ELTEL Sp. z o.o. odbyło się na początku lutego br. Poświęcone było problematyce bezpieczeństwa w zakładach górniczych oraz nowoczesnych urządzeń stosowanych na kopalniach.

Po raz kolejny Sympozjum, cieszyło się dużym zainteresowaniem,to też przybyło na nie ponad stu zaproszonych, przez organizatorów gości,m. in. przedstawiciele: Wyższego Urzędu Górniczego, Kompani Węglowej SA,Katowickiego Holdingu Węglowego SA, Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA,Politechniki Śląskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej, Stowarzyszenia Techników i Inżynierów Górnictwa, działów elektrycznych śląskich kopalń oraz Lubelskiego Węgla "Bogdanka". Przybyli słuchacze mieli okazję wysłuchać ciekawych referatów, zobaczyć produkty firm, jak i mieli możliwość uczestniczyć w panelach dyskusyjnych o tematyce wykorzystywanych procedur kontroli, systemów ostrzegania, sterowania oraz wymogów bezpieczeństwa na kopalniach.

Uczestnicy Sympozjum mieli możliwość wysłuchania ciekawych referatów organizatorów oraz zaproszonych gości. W temacie bezpieczeństwa, ze strony gości wypowiadali się m. in. Mirosław Krzystolik - przedstawiciel Wyższego Urzędu Górniczego, Zastępca Dyrektora Departamentu Energomechanicznego oraz dr inż. Andrzej Figiel z Zakładu Badań Atestacyjnych Jednostki Certyfikującej Instytutu Techniki Górniczej KOMAG.

Panele dyskusyjne, pomiędzy przedstawianymi wykładami,pozwalały na wymianę poglądów między uczestnikami tworzącymi przepisy a stosującymi je w górnictwie. Uczestnicy byli zgodni co do zachowywania bezpieczeństwa w wyrobiskach górniczych. Właściwa eksploatacja maszyn i urządzeń budowy przeciwwybuchowej daje większą gwarancję na zdrowie i życie pracowników górniczych.

Goście zgromadzeni na Sympozjum mogli również, obok wysłuchania prezentacji zobaczyć produkty firm organizujących szkolenie. Ekspozycje wyrobów przedstawione były w sali głównej, gdzie odbywały się opisane wyżej prelekcje.

Kolejny raz zorganizowane Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe pozwoliło na przybliżenie tematów związanych z aspektem bezpieczeństwa. Wszyscy zebrani uczestnicy mieli możliwość zapoznać się zobowiązującymi normami oraz efektywnie połączyć teorię i wiedzę z wykorzystywaną w kopalniach praktyką, co produktywnie ulepsza bezpieczeństwo pracy w górnictwie. Sympozjum dało również możliwość nawiązania dialogu oraz doradztwa pomiędzy przedstawicielami Wyższego Urzędu Górniczego, Okręgowych Urzędów Górniczych z pracownikami kopalń wraz z producentami urządzeń i maszyn górniczych. 

 

   

   

25. Jubileuszowa Edycja MSPO Kielce 2017

05.09.2017-08.09.2017r. Kielce  

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to najważniejsze wydarzenie branży zbrojeniowej w Europie i trzecie co do wielkości po Paryżu i Londynie na Starym Kontynencie. Jest to jedyna impreza tego sektora w Polsce, która co roku przyciąga do Kielc kilkanaście tysięcy gości z całego świata. W tym roku prezentowaliśmy nasze możliwości  w sektorze przemysłu obronnego czyli Pasy gąsienicowe oraz Dania samopodgrzewające. Pojawiło się też nasze danie w nowej odsłonie.

Dziękujemy Wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą.

 
     
 

Targi Górnictwa 2017  28.08.2017-01.09.2017 r. Katowice  

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach Górnictwa 2017. Zawsze traktujemy bezpośrednie spotkanie z klientem jako podstawowy element budowy naszej strategii rozwoju. Wymiana doświadczeń z użytkownikami  naszych produktów oraz badanie oczekiwań klientów są źródłem wiedzy naszego działu konstrukcyjnego.  

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

 
       
   

 mm

4persons

Targi Pro Defense 2017 1-4.06.2017r.
Ostróda


 
II edycja Targów obronnych Pro Defense już za nami. Targi odbywały się pod Patronatem Honorowym Ministra Obrony Narodowej – Antoniego Macierewicza, w terminie 1-4.06.2017 roku w Ostródzie. W ciągu 4 dni targowych hale Expo Mazury odwiedziło rekordowe 40 tysięcy odwiedzających.
Zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą ponad 100 wystawców, wśród których znalazły się firmy zajmujące się zaopatrzeniem służb i instytucji strzegących bezpieczeństwa
i porządku publicznego oraz szeroko pojętej branży outdoorowej. Nie mogło zabraknąć również przedstawicieli naszej spółki. W ramach ekspozycji targowej zaprezentowaliśmy szeroką ofertę skierowaną do służb mundurowych oraz spółek ściśle współpracujących
z branżą zbrojeniową. 
Następna edycja Pro Defense już za rok.
 
       
 
Targi AUTOSTRADA - POLSKA 2017
Targi AUTOSTRADA - POLSKA 2017
Targi AUTOSTRADA - POLSKA 2017 9-11.05.2017r.
Kielce


 

Targi AUTOSTRADA – POLSKA 2017 zakończone sukcesem!

„Test Konsumenta” zaprosił nas do wspólnej promocji gotowych dań samo-podgrzewających się w ramach projektu Autostrada podczas trwania Targów AUTOSTRADA, które odbyły się w Kielcach w terminie 9-11.05.2017 roku. Rozpoczynamy nowy projekt READY FOOD – READY TO GO!

Tegoroczne targi, w skład których wchodziło 5 wystaw związanych z infrastrukturą drogową – Autostrada–Polska, Maszbud, Traffic Expo, Rotra i Salon Europarking zajęły ponad 30 tysięcy metrów powierzchni. W halach wystawienniczych oraz na terenie zewnętrznym zaprezentowało się 418 firm z 20 krajów całego świata. Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się pokazy dynamiczne maszyn i pojazdów budowlanych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera www.testkonsumenta.pl

 
       
  Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH Gdańsk 2017
Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH Gdańsk 2017
Międzynarodowe Targi Techniki
i Wyposażenia Służb Policyjnych 
oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa
EUROPOLTECH Gdańsk 2017

26-28.04.2017r.
Gdańsk


 

W dniach 26-28.04.2017 roku nasza spółka prezentowała swoją ofertę produktową na Międzynarodowych Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH Gdańsk 2017.
Targi cieszą się dużym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej - zarówno wśród producentów, jak też Policji i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa. Trudno się dziwić - w jednym miejscu zebrane są nowinki techniczne z zakresu podstawowego wyposażenia, uzbrojenia i techniki kryminalistycznej. Oprócz tego na miejscu odbywa się kilka międzynarodowych konferencji poświęconych między innymi funkcjonowaniu policji oraz nowoczesnym technikom kryminalistycznym.

 
       
  Targi InfoEnergia 2017
Targi InfoEnergia 2017 23-24.02.2017r.
Katowice


 

W dniach 23-24.02.2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się Targi InfoEnergia, na których nasza spółka prezentowała swoją ofertę dotyczącą odnawialnych źródeł energii oraz systemów modernizacji zasobów energetycznych.
InfoEnergia to targi i konferencje, których celem było pokazanie potencjału tkwiącego w efektywności energetycznej, a jednocześnie przybliżenie najnowszych technik oszczędzania energii i obniżania jej kosztów.
Podczas targów można było nawiązywać kontakty i zapoznać się z dostępnymi na rynku propozycjami technologii, efektywnych energetycznie produktów, urządzeń, a także nowatorskich usług do jej wykorzystania. Liczne bardzo dobrze merytorycznie przygotowane konferencje były miejscem prezentacji najnowszej, praktycznej wiedzy i rozwiązań, ale też wymiany doświadczeń między przedstawicielami branży a podmiotami i osobami odpowiedzialnymi za obszar efektywności energetycznej.

 
       
  MSPO Kielce 2016 - stoisko wystawowe
MSPO Kielce 2016 - wojsko
MSPO Kielce 2016 6-9.09.2016r.
Kielce


 

W dniach 6-9 września br. spółka P.P.H.U. MARTECH-PLUS Sp. J. prezentowała swoją bogatą ofertę podczas trwania XXIV edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Po raz kolejny impreza objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, który uświetnił swoja obecnością uroczystość wręczenia nagród. MSPO towarzyszyły XXII Międzynarodowe Targi Logistyczne LOGISTYKA. Obie imprezy odwiedziło łącznie 50 oficjalnych delegacji z 46 krajów oraz ponad 22 tys. zwiedzających. Uroczystego otwarcia targów dnia 6 września br. dokonał minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.
Głównym celem firmy była promocja dania samo- podgrzewającego się, które po raz kolejny cieszyło się wielkim zainteresowaniem. XXIV MSPO upłynął pod znakiem polskiego przemysłu obronnego. Podczas tegorocznych targów w Kielcach zaprezentowała się rekordowa liczba 614 firm z 30 krajów świata.
Tegoroczny salon przemysłu obronnego licznie odwiedzili przedstawiciele władz państwowych.
W ostatnim dniu MSPO, 9 września Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda zwiedził stoiska polskich producentów oraz Sił Zbrojnych.
Na kolejną edycję Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego zapraszamy do Kielc w dniach 5-8.09.2017.

 
       
  Zaproszenie - MSPO Kielce 2016
Świat na baczność!
MSPO Kielce 2016
6-9.09.2016r.
Kielce


 

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach ponownie stanie się centrum obronności świata. Trzecie, co do wielkości, targi militarne w Europie, to zarazem jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu obronnego w skali globalnej.
Wystawa odbędzie się w dniach 6-9 września 2016 roku na Targach Kieleckich i będzie miejscem premierowych prezentacji sprzętu wojskowego i nowoczesnych rozwiązań technicznych.
P.P.H.U. MARTECH-PLUS serdecznie zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska 16A na hali D, gdzie zaprezentuje swoją bogatą ofertę skierowaną do służb mundurowych.

 
       
  Plakat - Wojewódzkie Obchody Święta Wojska Polskiego, Tychy 2016
Wojewódzkie Obchody Święta Wojska Polskiego
24.08.2016r.
Tychy


 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na którym będzie można nabyć dania samo-podgrzewające się za pomocą bezpłomieniowego podgrzewacza. Wykorzystywana technologia pozwala na podgrzanie 400 gram konserwy w około 8 minut w każdym miejscu i w każdych warunkach bez udziału gazu czy prądu. Produkt idealnie sprawdza się w pracy, w terenie, w podróżach jak i różnego rodzaju eskapadach terenowych. Posiłek wytwarzany jest bez udziału środków spulchniających, stabilizatorów, emulgatorów i bez GMO. Produkt poddany jest procesowi sterylizacji. 

Rozpoczęcie festynu: 24 sierpnia 2016 r. o godzinie 11:00 na Placu pod Żyrafą w Tychach.

Zapraszamy!

 
       
  Targi Wsparcia i Obronności „LOGIS-MIL 2016”
Targi Wsparcia i Obronności „LOGIS-MIL 2016”
28-29.06.2016r.

 

W dniach 28-29.06.2016 serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 4 w Hali „Łucznika” na obiektach Artego Arena w Bydgoszczy, podczas trwania I edycji Targów Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności.
Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem w imieniu Ministerstwa Obrony Narodowej objął Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych Pan gen. bryg. Dariusz Łukowski.

 
       
  I Targi Pro Defense 2016
I Targi Pro Defense 2016
I Targi Proobronne Pro Defense 2016
02-05.06.2016r.

 

W dniach 2-5 czerwca br. spółka P.P.H.U. MARTECH-PLUS Sp. J. wzięła czynny udział w promocji swojej oferty i produktów podczas trwania I edycji Targów Proobronnych Pro Defense. Targi zostały zorganizowane przez Expo Mazury w Ostródzie pod honorowym patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej. Głównym celem firmy była promocja dania samo podgrzewającego się, które po raz kolejny okazało się wielkim hitem targowym.
Uroczystego otwarcia targów dnia 2 czerwca br. dokonał minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.
Pro Defense to pierwsze wydarzenie o takim charakterze w Polsce, poświęcone sprawom bezpieczeństwa i obronności, ze szczególnym uwzględnieniem tworzonej Obrony Terytorialnej jako integralnej części Sił Zbrojnych RP.
Targi proobronne są skierowane do wszystkich obywateli, a zwłaszcza tych, którym kwestie bezpieczeństwa i obronności są bliskie. Głównymi adresatami wydarzenia są zatem stowarzyszenia i organizacje proobronne oraz klasy mundurowe. Pro Defense ma pokazać, jak liczne są tego typu organizacje i jak ważną rolę mogą odgrywać w systemie bezpieczeństwa państwa.
Ideą Targów oraz towarzyszącego im Kongresu Organizacji Proobronnych jest m.in. wymiana informacji i doświadczeń, a także wypracowanie skutecznego modelu funkcjonowania systemu proobronnego w obecnej sytuacji geopolitycznej.

 
       
  Gala XII Kongresu Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych
Gala XII Kongresu Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych
XII Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych 2016
30.05.2016r.

 

30 maja 2016 r. podczas uroczystej Gali XII Kongresu Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych firma P.P.H.U. MARTECH-PLUS Marcin Mistarz Sp. J. otrzymała nagrodę LIDER OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH, BIZNESOWYCH I DANYCH OSOBOWYCH.
Właściciel firmy Pan Marcin Mistarz odebrał Szablę Oficerską. Uhonorowani białą bronią zostali również:

 • kmdr Marek ANZEL – Specjalista ds. OIN
 • Tomasz BORKOWSKI – b. sekretarz Kolegium ds. Służb Specjalnych
 • płk Tadeusz BROL – Pełnomocnik ds. OIN w ERA Sp. z o.o
 • insp. Dariusz DEPTAŁA – Dyrektor Regionalny KSOIN w Warszawie
 • Beata DRZAZGA – Prezes Zarządu BETA MED
 • prof. dr hab. Jan ILCZUK – Kierownik Zakładu Elektroceramiki i Mikromechatroniki UŚ
 • płk Kazimierz ŚLUSARCZYK – Dyrektor Regionalny KSOIN w Krakowie
 • Agnieszka GOGÓL URBANEK – Wiceprezes Zarządu ATOS Sp. z o.o.
 • Aleksander ODRZYWOLSKI – Pełnomocnik ds. OIN w TAURON WYTWARZANIE S.A.

Tytuł GRAND PRIX oraz Miecz Szczerbiec otrzymał prof. dr hab. Sławomir ZALEWSKI – Prodziekan ds. naukowych WSP w Szczytnie
KSOIN przyznało również REKOMENDACJE, które otrzymali spółka P.P.H.U. MARTECH-PLUS Marcin Mistarz Sp. J. oraz Pan Maciej JĘDRZEJEWSKI.

 
       
  IV Targi Logistyki Służb Mundurowych
IV Targi Logistyki Służb Mundurowych
IV Targi Logistyki Służb Mundurowych
IV Targi Logistyki Służb Mundurowych
10-11.05.2016r.

 

W dniach 10-11.05.2016 roku odbyła się IV edycja Targów Logistyki Służb Mundurowych TLSM w Łodzi, która zgromadziła przedstawicieli niemal wszystkich służb mundurowych w Polsce. W trakcie dwóch dni Targów i Forum Logistyki Służb Mundurowych środowiska nauki, biznesu oraz formacji bezpieczeństwa i porządku publicznego w państwie poznaliśmy nowe trendy wielu branż przemysłu, a także wypracowaliśmy wspólne kierunki działania. Na tegorocznych targach nasza firma oprócz bogatej oferty z dziedziny górnictwa i energetyki po raz pierwszy zaprezentowała nowy produkt - danie samopodgrzewające się, które okazało się hitem targowym, a spółka MARTECH–PLUS Sp. J. otrzymała cenną nagrodę - Laur Innowacyjności.
IV Targi i Forum Logistyki Służb Mundurowych TLSM okazały się doskonałą formą do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wypracowania porozumień służących zarówno sektorowi publicznemu, jak i prywatnemu przy budowie nowych kanałów zbytu naszych produktów.

 
       
  Odebranie przez M.Mistarza III stopnia dyrektora górniczego
25 Jubileusz GIPH
20.01.2016r.

 

Odebranie przez Marcina Mistarza 20.01.2016r. III stopnia dyrektora górniczego.
Stopnie były wręczane przy okazji 25 Jubileuszu GIPH połączonego z Koncertem Noworocznym.

 
       
   
Realizacja projektu
„Rodzina inteligentnych ognioszczelnych stacji transformatorowych przeznaczonych do współpracy z siecią Smart Grid”
   

Umowa nr INNOTECH-K2/IN2/6/181836/NCBR/12 o wykonanie i finansowanie projektu realizowanego w ramach programu „INNOTECH” w ścieżce programowej IN-TECH pt. „Rodzina inteligentnych ognioszczelnych stacji transformatorowych przeznaczonych do współpracy z siecią Smart Grid”.

 
       
 
Szkoła Eksploatacji Podziemnej 15-19.02.2013r.
Kraków
 

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych firm w branży elektroenergetycznej w Polsce. Dwoma głównymi obszarami naszej działalności są produkcja i remonty ognioszczelnych stacji transformatorowych dla przemysłu górniczego oraz produkcja i sprzedaż systemów oświetleniowych.


20 lat temu firma zaczęła działalność jako firma handlowa, następnie rozpoczęła serwisowanie
i modernizację ognioszczelnych stacji transformatorowych.

 
Przez lata rozwoju stała się wiodącym producentem innowacyjnych urządzeń dla górnictwa oraz specjalistycznych systemów oświetleniowych dla górnictwa, przemysłu, budynków użyteczności publicznej oraz indywidualnego odbiorcy. Firma posiada certyfikaty zarządzania jakością ISO 9001, zarządzania środowiskowego ISO 14001 oraz zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy PNEN 18001.  
       
 

 

 

Sympozjum w Hotelu „Jawor” 3-4.02.2013r.
Jaworze
 
Po pierwsze Bezpieczeństwo!

Coroczne, VI już Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe organizowane przez firmy P.P.H.U. MARTECH-PLUS Marcin Mistarz Sp. J. i ELTEL Sp. z o.o. odbyło się na początku lutego br. Poświęcone było problematyce bezpieczeństwa w zakładach górniczych oraz nowoczesnych urządzeń stosowanych na kopalniach. 

Po raz kolejny Sympozjum, cieszyło się dużym zainteresowaniem,to też przybyło na nie ponad stu zaproszonych, przez organizatorów gości,m. in. przedstawiciele: Wyższego Urzędu Górniczego, Kompani Węglowej SA,Katowickiego Holdingu Węglowego SA, Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA,Politechniki Śląskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej, Stowarzyszenia Techników i Inżynierów Górnictwa, działów elektrycznych śląskich kopalń oraz Lubelskiego Węgla "Bogdanka". Przybyli słuchacze mieli okazję wysłuchać ciekawych referatów, zobaczyć produkty firm, jak i mieli możliwość uczestniczyć w panelach dyskusyjnych o tematyce wykorzystywanych procedur kontroli, systemów ostrzegania, sterowania oraz wymogów bezpieczeństwa na kopalniach. 

Uczestnicy Sympozjum mieli możliwość wysłuchania ciekawych referatów organizatorów oraz zaproszonych gości. W temacie bezpieczeństwa, ze strony gości wypowiadali się m. in. Mirosław Krzystolik - przedstawiciel Wyższego Urzędu Górniczego, Zastępca Dyrektora Departamentu Energomechanicznego oraz dr inż. Andrzej Figiel z Zakładu Badań Atestacyjnych Jednostki Certyfikującej Instytutu Techniki Górniczej KOMAG.

Panele dyskusyjne, pomiędzy przedstawianymi wykładami,pozwalały na wymianę poglądów między uczestnikami tworzącymi przepisy a stosującymi je w górnictwie. Uczestnicy byli zgodni co do zachowywania bezpieczeństwa w wyrobiskach górniczych. Właściwa eksploatacja maszyn i urządzeń budowy przeciwwybuchowej daje większą gwarancję na zdrowie i życie pracowników górniczych.

Goście zgromadzeni na Sympozjum mogli również, obok wysłuchania prezentacji zobaczyć produkty firm organizujących szkolenie. Ekspozycje wyrobów przedstawione były w sali głównej, gdzie odbywały się opisane wyżej prelekcje. 

Kolejny raz zorganizowane Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe pozwoliło na przybliżenie tematów związanych z aspektem bezpieczeństwa. Wszyscy zebrani uczestnicy mieli możliwość zapoznać się zobowiązującymi normami oraz efektywnie połączyć teorię i wiedzę z wykorzystywaną w kopalniach praktyką, co produktywnie ulepsza bezpieczeństwo pracy w górnictwie. Sympozjum dało również możliwość nawiązania dialogu oraz doradztwa pomiędzy przedstawicielami Wyższego Urzędu Górniczego, Okręgowych Urzędów Górniczych z pracownikami kopalń wraz z producentami urządzeń i maszyn górniczych.