INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Łaziska Górne

Zakres obowiązków:

- Weryfikacja dokumentacji przetargowej
Analiza możliwości technicznych pod kątem realizacji projektów
Tworzenie kosztorysów
Udział w opracowywaniu ofert
Harmonogramowanie robót i nadzór nad terminową realizacją
Kontrola i optymalizacja kosztów
Monitorowanie i kontrola podwykonawców
Nadzór i przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe budowlane)
Minimum 5 lat doświadczenia jako kosztorysant w zakresie robót ogólnobudowlanych
Minimum 5 lat doświadczenia jako inżynier budowy
Doświadczenie w zakresie budów budowli hydrotechnicznych będzie dodatkowy atutem
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Praktyczna znajomość pakietu MS Office, Norma
Dobra znajomość języka angielskiego
Dyspozycyjność i zaangażowanie
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Stałą umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy
Możliwość rozwoju zawodowego (profesjonalne szkolenia)
Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.